Морозиво

Морозиво з кунжутом

морозиво з кунжутом

Колись давно в містечку, де я народилася, був японський ресторанчик, до якого ми часто ходили з подружкою. Всі страви з меню були смачними, та в них було 2 види морозива – з зеленим чаєм та морозиво з кунжутом. Я особливо полюбила останнє, але зараз ця мережа ресторанів вже закрита, і я гадки не маю, де знайти таке саме морозиво. Добре, не проблема, приготую сама, заразом і з вами поділюсь рецептом смакоти.

Спочатку я випробувала багато базових рецептів морозива, і нарешті винайшла те саме домашнє вершкове морозиво без морожениці – ніжне, без крижинок і без жирного нальоту в роті. А далі вже на його базі можна експериментувати з начинками.

Для кунжутного морозива постарайтеся знайти смачне свіже кунжутне насіння без гіркоти, наприклад, ось це. Щоб додати більше аромату, попередньо прогрійте його на сковороді або в мікрохвильовій печі до золотистого кольору.

Кунжутна паста (також відома як тахіні) часто продається в супермаркетах, в магазинах еко-продуктів, а також на Iherb.com, наприклад, ось ця.

Інгредієнти:

5 жовтків
100 г цукру
200 г молока
300 г вершків 33% жирності
60 г кунжутної пасти + жменька кунжуту

  1. Жовтки з цукром перемішати вінчиком.
  2. Молоко з вершками довести майже до кипіння.
  3. Одночасно мішаючи жовтки вінчиком, вилити на них тонкою цівкою гарячу молочну суміш.
  4. Повернути все назад у сотейник і, постійно помішуючи, варити 10-12 хвилин на слабкому вогні, до легкого загустіння.
  5. Процідити суміш через сито і додати кунжутну пасту та кунжутне насіння, перемішати й остудити до кімнатної температури.
  6. Прибрати в морозильну камеру і щопівгодини збивати міксером доти, доки не стане важко це робити.

Зберігати в морозилці, перекладати в холодильник за пів години до подачі.

Смачного!

More recipes

Be the first to comment

Leave a Reply