База/ Великдень/ Різдво

Гранульований цукор вдома

гранульований цукор

Гранульований цукор – проста і красива прикраса багатьох видів випічки: паски, панетоне, коломба, булочки, круасани, будь-яка здобна випічка. Ця цукрова посипка термостабільна, вироби посипають нею перед випіканням, а на готовій випічці гранули залишаться білими й хрусткими.

Про гранульований цукор багато питали напередодні Великодня, їх справді не так легко знайти у продажу, але, як виявилося, цілком реально зробити вдома самому.

На 1 заміс панетоне (рецепт ось тут) знадобляться гранули з 30-40 г цукрової пудри, проте можна зробити із запасом та зберігати цукрові гранули у герметичній тарі дуже довго. Вихід гранул великий, а витрачаються вони економно.

Інгредієнти:

50 г цукрової пудри
5 г води кімнатної температури (фільтрованої або кипʼяченої)

1. Перетерти пудру із водою. Вийде біла цукрова паста.

2. Застелити деко пергаментом. Протерти цукрову пасту через друшляк або шумівку (підійде будь-який пристрій з дірочками близько 3 мм) прямо на пергамент. Протирайте потрохи на кілька ділянок пергаменту, оскільки вологу пасту краще не чіпати та не пересувати по деку, вона легко деформується.

3. Просушити гранули на повітрі (якщо в приміщенні сухе повітря) або в духовці на режимі конвекція при температурі 30-40 градусів протягом 40-60 хвилин.

Форма цих гранул може вийти не такою ідеальною, як у покупних, але насправді вони поводяться так само: не втрачають білий колір, не тануть на виробі або в процесі його випікання і хрумтять на готовій випічці.

Зберігайте у герметичній тарі у сухому місці за кімнатної температури.

Гранульований цукор | YellowMixer.com

Print Recipe

Ingredients

  • 50 г цукрової пудри
  • 5 г води кімнатної температури (фільтрованої або кипʼяченої)

Instructions

1

Перетерти пудру із водою. Вийде біла цукрова паста.

2

Застелити деко пергаментом. Протерти цукрову пасту через друшляк або шумівку (підійде будь-який пристрій з дірочками близько 3 мм) прямо на пергамент. Протирайте потрохи на кілька ділянок пергаменту, оскільки вологу пасту краще не чіпати та не пересувати по деку, вона легко деформується.

3

Просушити гранули на повітрі (якщо в приміщенні сухе повітря) або в духовці на режимі конвекція при температурі 30-40 градусів протягом 40-60 хвилин.

Notes

Зберігайте у герметичній тарі у сухому місці за кімнатної температури.

More recipes

Be the first to comment

Leave a Reply