Морозиво

Полуничний сорбет

полуничний сорбет

Море фруктів і спека – саме час готувати освіжаючі десерти. Не знаю як ви, а я в погоду вище +32 не можу навіть дивитися в бік теплої й гарячої їжі, виняток хіба що для кави під час ранкової прохолоди. Тому зараз буквально через день готую морозиво і заодно збираю рецепти для вас. На черзі – пломбір з дитинства, карамельне, лимонне і шоколадне морозиво. А сьогодні у нас полуничний сорбет із базиліком.

Пік врожайності полуниці пішов на спад, а це означає, що всі вже наїлися свіжої, можливо, навіть зварили вареники, приготували кілька пирогів, Павлову, закрили варення і навіть трохи заморозили про запас. І якщо у списку ваших полуничних страв не було морозива – пропоную терміново виправити це упущення.

Тим паче рецепт ягідного сорбету дуже простий і зі звичайних продуктів. Єдине, що якщо у вас немає морожениці, то потрібно приділити трохи часу для створення правильної структури десерту.

Якщо вам не до душі поєднання полуниці й базиліка, просто приберіть останнього із рецепта або замініть його на м’яту, вийде теж смачно.

Інгредієнти:

500 г полуниці
450 г води
130 г цукру
4-5 листочків свіжого базиліку (за бажанням)
20 г кукурудзяного крохмалю + 50 г води

  1. Полуницю пробити блендером.
  2. Крохмаль розчинити у воді.
  3. Воду з цукром і базиліком довести до кипіння.
  4. Влити розчинений крохмаль і прокип’ятити ще 1-2 хвилини. Остудити.
  5. Вийняти базилік і з’єднати пюре із сиропом, перекласти в контейнер і прибрати в морозильну камеру.
  6. Збивати міксером кожні пів години, поки не стане важко це робити (всього процес займе 2-3 години, залежить від морозильної камери).

Зберігати в морозильній камері, перекласти в холодильник за 20-30 хвилин до подачі.

Смачного!

More recipes

Be the first to comment

Leave a Reply